
| Kód: | MD22.403 |
| Cena s DPH : | 1 113 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 2 cm |
| Výška: | 82,6 cm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |