
| Kód: | M22.181 |
| Cena s DPH : | 1 070 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 2 cm |
| Výška: | 178,5 cm |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 7 334 Kč |
| Cena s DPH | 30 561 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 3 302 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |