
| Kód: | M22.179 |
| Cena s DPH : | 599 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 2 cm |
| Výška: | 82,6 cm |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 1 860 Kč |