
| Kód: | 21.040 |
| Cena s DPH : | 2 539 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 10 týždňov ( Azura 04 ) |
| Šírka: | 135 cm |
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Hmotnosť: | 8,5 kg |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 04

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 05

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 06

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 07

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 08

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 09

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 10

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 11

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 12

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
Čalúnené lehátko 135 x 55 cm, skladacie Azura 13

| !_cena bez dph_!: | 2 098 |
| Cena s DPH: | 2 539 |
| Cena s DPH | 14 514 Kč |
| Cena s DPH | 16 129 Kč |
| Cena s DPH | 17 485 Kč |
| Cena s DPH | 18 970 Kč |