
| Kód: | M19.600 |
| Cena s DPH : | 5 499 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 10 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 70 cm |
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |