
| Kód: | M22.191 |
| Cena s DPH : | 566 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 10 007 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 17 758 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |