
| Kód: | M22.305 |
| Cena s DPH : | 4 527 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 4 cm |
| Výška: | 76,7 cm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 30 561 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 3 302 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |