
| Kód: | M22.415 |
| Cena s DPH : | 2 237 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 120 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |