
| Kód: | M22.413 |
| Cena s DPH : | 1 998 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |