
| Kód: | M14.306 |
| Cena s DPH : | 16 343 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 10 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 100 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 181 cm |
| Hmotnosť: | 134 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 4 ks |
| Cena s DPH | 6 595 Kč |