| Kód: | 18.103.00-30 |
| Cena s DPH : | 645 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 6 týždňov |
| !_nazev_parametru_5263_!: | 38 cm |
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Cena s DPH od | 1 425 Kč |
| Cena s DPH od | 1 669 Kč |
| Cena s DPH od | 1 451 Kč |
| Cena s DPH od | 1 982 Kč |
| Cena s DPH od | 1 886 Kč |
| Cena s DPH od | 1 381 Kč |
| Cena s DPH od | 1 747 Kč |