
| Kód: | KNU04 |
| Výrobca: | TVAR v.d. Klatovy |
| Cena s DPH : | 10 291 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5259_!: | 65 kg |
| Šírka: | 120 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 111 cm |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 2 ks |