
| Kód: | MikiROLL R/F/S 564T |
| Výrobca: | TVAR v.d. Klatovy |
| Cena s DPH : | 4 386 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 50 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 69 cm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Cena s DPH | 8 440 Kč |
| Cena s DPH | 9 015 Kč |