
| Kód: | M22.147 |
| Cena s DPH : | 7 149 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 57,5 cm |
| Hmotnosť: | 29 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 2 ks |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 7 334 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 17 758 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 30 561 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |