
| Kód: | M22.161 |
| Cena s DPH : | 7 146 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 38,5 cm |
| Hmotnosť: | 27,5 kg |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 7 334 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 30 561 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |