
| Kód: | M22.163 |
| Cena s DPH : | 8 501 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 38,5 cm |
| Hmotnosť: | 28 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 1 ks |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 1 860 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |