
| Kód: | M22.151 |
| Cena s DPH : | 10 297 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 57,5 cm |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 2 ks |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 7 334 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |