
| Kód: | M22.139 |
| Cena s DPH : | 12 433 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 57,5 cm |
| Hmotnosť: | 41 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 2 ks |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 7 334 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |