
| Kód: | M22.131 |
| Cena s DPH : | 4 094 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 57,5 cm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 2 ks |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 17 758 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |