
| Kód: | M22.096 |
| Cena s DPH : | 5 132 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 124 cm |
| Hmotnosť: | 48 kg |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |