
| Kód: | M22.099 |
| Cena s DPH : | 8 610 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 124 cm |
| Hmotnosť: | 54 kg |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |