
| Kód: | M22.100 |
| Cena s DPH : | 5 463 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 124 cm |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |