
| Kód: | M22.097 |
| Cena s DPH : | 6 290 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 164 cm |
| Hmotnosť: | 43 kg |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 30 561 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |