
| Kód: | M22.094 |
| Cena s DPH : | 7 462 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 164 cm |
| Hmotnosť: | 58 kg |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 1 860 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 7 334 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |