
| Kód: | M22.095 |
| Cena s DPH : | 4 879 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 164 cm |
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 17 758 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 3 302 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 10 007 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |