
| Kód: | M22.148 |
| Cena s DPH : | 7 434 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 63,5 cm |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 2 ks |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 30 561 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |