
| Kód: | M22.103 |
| Cena s DPH : | 4 094 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 82,6 cm |
| Hmotnosť: | 24,5 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 1 ks |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 3 302 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |