
| Kód: | M22.122 |
| Cena s DPH : | 7 477 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 82,6 cm |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 2 ks |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 7 334 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 1 860 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |