
| Kód: | M22.118 |
| Cena s DPH : | 13 148 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 82,6 cm |
| Hmotnosť: | 55 kg |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 10 007 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 1 860 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 7 334 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |