
| Kód: | M22.152 |
| Cena s DPH : | 10 613 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 63,5 cm |
| Hmotnosť: | 44 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 2 ks |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |