
| Kód: | M22.126 |
| Cena s DPH : | 4 916 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 82,6 cm |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 2 ks |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 30 561 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |