
| Kód: | M22.130 |
| Cena s DPH : | 7 712 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 82,6 cm |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 3 ks |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 51 552 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |