
| Kód: | M22.146 |
| Cena s DPH : | 8 260 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | na přání |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 63,5 cm |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 1 860 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 7 334 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 17 758 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |