
| Kód: | JX08207 |
| Výrobca: | TVAR v.d. Klatovy |
| Cena s DPH : | 4 481 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 70 cm |
| Hĺbka: | 47,5 cm |
| Výška: | 77 cm |
| Hmotnosť: | 28 kg |
| !_nazev_parametru_5251_!: | 1 ks |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 207 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |