
| Kód: | M19.014.XX |
| Cena s DPH : | 12 904 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 10 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| !_nazev_parametru_5257_!: | ano |
| Šírka: | 113 cm |
| Hĺbka: | 53 cm |
| Výška: | 67 cm |
| Cena s DPH | 427 Kč |
| Cena s DPH | 534 Kč |
| Cena s DPH | 534 Kč |
| Cena s DPH | 427 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH od | 10 895 Kč |
| Cena s DPH | 534 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 427 Kč |
| Cena s DPH | 534 Kč |
| Cena s DPH | 427 Kč |
| Cena s DPH | 427 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 534 Kč |
| Cena s DPH | 427 Kč |