
| Kód: | M22.194 |
| Cena s DPH : | 496 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 1 341 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 17 758 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 1 860 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |