
| Kód: | x16.120x120/XX.barva |
| Cena s DPH : | 6 480 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 6 týždňov ( výška 40 cm ) |
| Šírka: | 120 cm |
| Hĺbka: | 120 cm |
| Hmotnosť: | 25 kg |
Stôl 120x120 cm, voliteľná farba výška 40 cm

| !_cena bez dph_!: | 5 355 |
| Cena s DPH: | 6 480 |
Stôl 120x120 cm, voliteľná farba výška 46 cm

| !_cena bez dph_!: | 5 355 |
| Cena s DPH: | 6 480 |
Stôl 120x120 cm, voliteľná farba výška 52cm

| !_cena bez dph_!: | 5 355 |
| Cena s DPH: | 6 480 |
Stôl 120x120 cm, voliteľná farba výška 58cm

| !_cena bez dph_!: | 5 355 |
| Cena s DPH: | 6 480 |
Stôl 120x120 cm, voliteľná farba výška 64 cm

| !_cena bez dph_!: | 5 355 |
| Cena s DPH: | 6 480 |
Stôl 120x120 cm, voliteľná farba výška 70cm

| !_cena bez dph_!: | 5 355 |
| Cena s DPH: | 6 480 |
Stôl 120x120 cm, voliteľná farba výška 76 cm

| !_cena bez dph_!: | 5 355 |
| Cena s DPH: | 6 480 |