
| Kód: | x16.150x80/XX.barva |
| Cena s DPH : | 4 954 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 6 týždňov ( výška 40 cm ) |
| Šírka: | 150 cm |
| Hĺbka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 20 kg |
Stôl 150 x 80 cm, voliteľná farba výška 40 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 094 |
| Cena s DPH: | 4 954 |
Stôl 150 x 80 cm, voliteľná farba výška 46 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 094 |
| Cena s DPH: | 4 954 |
Stôl 150 x 80 cm, voliteľná farba výška 52 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 094 |
| Cena s DPH: | 4 954 |
Stôl 150 x 80 cm, voliteľná farba výška 58 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 094 |
| Cena s DPH: | 4 954 |
Stôl 150 x 80 cm, voliteľná farba výška 64 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 094 |
| Cena s DPH: | 4 954 |
Stôl 150 x 80 cm, voliteľná farba výška 70 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 094 |
| Cena s DPH: | 4 954 |
Stôl 150 x 80 cm, voliteľná farba výška 76 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 094 |
| Cena s DPH: | 4 954 |