
| Kód: | x16.160x80/XX.barva |
| Cena s DPH : | 5 250 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 6 týždňov ( výška 40 cm ) |
| Šírka: | 160 cm |
| Hĺbka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 20 kg |
Stôl 160 x 80 cm, voliteľná farba výška 40 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 339 |
| Cena s DPH: | 5 250 |
Stôl 160 x 80 cm, voliteľná farba výška 46 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 339 |
| Cena s DPH: | 5 250 |
Stôl 160 x 80 cm, voliteľná farba výška 52 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 339 |
| Cena s DPH: | 5 250 |
Stôl 160 x 80 cm, voliteľná farba výška 58 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 339 |
| Cena s DPH: | 5 250 |
Stôl 160 x 80 cm, voliteľná farba výška 64 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 339 |
| Cena s DPH: | 5 250 |
Stôl 160 x 80 cm, voliteľná farba výška 70 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 339 |
| Cena s DPH: | 5 250 |
Stôl 160 x 80 cm, voliteľná farba výška 76 cm

| !_cena bez dph_!: | 4 339 |
| Cena s DPH: | 5 250 |