
| Kód: | U16.FLOWER.XX.barva |
| Cena s DPH : | 7 865 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 7 týždňov ( výška 40 cm ) |
| Šírka: | 120 cm |
| Hĺbka: | 120 cm |
| Hmotnosť: | 29 kg |
Stůl umakart KVĚT průměr 120 cm výška 40 cm

| !_cena bez dph_!: | 6 500 |
| Cena s DPH: | 7 865 |
Stůl umakart KVĚT průměr 120 cm výška 46 cm

| !_cena bez dph_!: | 6 500 |
| Cena s DPH: | 7 865 |
Stůl umakart KVĚT průměr 120 cm výška 52 cm

| !_cena bez dph_!: | 6 500 |
| Cena s DPH: | 7 865 |
Stůl umakart KVĚT průměr 120 cm výška 58 cm

| !_cena bez dph_!: | 6 500 |
| Cena s DPH: | 7 865 |
Stůl umakart KVĚT průměr 120 cm výška 64 cm

| !_cena bez dph_!: | 6 500 |
| Cena s DPH: | 7 865 |
Stůl umakart KVĚT průměr 120 cm výška 70 cm

| !_cena bez dph_!: | 6 500 |
| Cena s DPH: | 7 865 |
Stůl umakart KVĚT průměr 120 cm výška 76 cm

| !_cena bez dph_!: | 6 500 |
| Cena s DPH: | 7 865 |
| Cena s DPH od | 1 451 Kč |
| Cena s DPH od | 1 669 Kč |
| Cena s DPH od | 1 381 Kč |
| Cena s DPH od | 1 425 Kč |