
| Kód: | M22.188 |
| Cena s DPH : | 699 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 30 561 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 10 007 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |