
| Kód: | 22.902 |
| Cena s DPH : | 1 034 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 35 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 3 302 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |