
| Kód: | 22.901 |
| Cena s DPH : | 1 096 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 8 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 35 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 2 402 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 3 302 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |