| Kód: | SET22.002 |
| Cena s DPH : | 17 758 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnosť: | 10 týždňov |
| !_nazev_parametru_5255_!: | ne |
| !_nazev_parametru_5256_!: | ano |
| Šírka: | 251 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 178 cm |
| Hmotnosť: | 79 kg |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |